WWW stránky v přízni

stránky pro turistické byrokratyrazitkuj.cz

stránky pro nadšence razítek - především s turistickou tématikou, které jsou rozřízeny dle turistických zájmů - horské chaty, boudy, hotely, rozhledny, hrady, zříceny, zámky, památníky, muzea a další.


FBK Sokol Poruba Škorpióniflorbalporuba.cz

Oficiální stránky florbalového oddílu FBK Sokol Poruba Škorpióni s tréninky v hale TJ Sokol Poruba na Vřesinské ulici cca 300m od Vřesinské smyčky. Sport, který Vás chytí a už nepustí a který se dá hrát v každém věku.stránky turistického oddílu mládežesylvatik.cz

určeno pro všechny členy, exčleny, příznivce, nadšence, kamarády, rodiče a sponzory turistického oddílu mláděže Sylvatik, který již 25let (1985) působí v Ostravě - Zábřehu a prošly jím desítky (ba i stovky dětí).


rodina, fotografie, mobilní technologieedenik.elka.cz

rodinné a osobní stránky ostravské rodiny určené pro čtení širokou veřejností s netradičními zamyšleními nad všedními denními postřehy a situacemi (skoro až glosami či fejetony), které nejsou tak "všední" a jejichž nedílnou součástí je vše okolo mobilních technologií.


sokolí akce rodičů s dětmasokolijedou.cz

sokol Ostrava - Poruba v rámci svých oddílů má i "Cvičení rodičů s dětma", z něhož vznikla skupina nadšených rodičů a dětí, kteří pořádají víkendové a prázdninové akce s turistickým nebo recesistyckým programem.